dinamik işler

Kaliteli tasarım herkesin hakkı!

Batı Karadeniz'in en büyük dijital reklam ajansı olarak biz; eticaret çözümleri,grafik tasarım , web tasarım , yazılım ve dijital baskı hizmetleri alanlarında faaliyet göstererek , basın yayın sektöründe 1997 yılından bu yana gelen bilgi ve birikimimiz ile ne istediğinizin bilincinde ve size özel çözümler sunmaktayız.

gökhan-günkızılı

Gökhan Günkızılı

Genel Koordinatör

"Reklamın iyisi kötüsü olmaz" gibi yanlış bir düşüncenin hakim olduğu günümüzde "Reklamın iyisi olur,kötüsü olmaz!" diyecek kadar cesur ve kendimize güveniyoruz. Reklam yapıyorum derken paranızı sokağa atmayın!Bize ulaşın size "Profesyonel Reklam Danışmanlığı" konusunda hizmet verelim.
Bir web sitesinin mağazadan farksız bir işleve sahip olduğunun bilinciyle sizlere 7/24 işlem yapan e-mağazalar inşaa etmekteyiz.Unutmayın kaliteli ve sizi anlatan bir web sitesi size yeni müşterilerle birlikte prestijde sağlayacaktır.
Grafik tasarımın tüm faaliyetlerimizin temelini oluşturmasından dolayı üzerine titrediğimiz bir iş olduğunu asla göz ardı edemeyiz. Üzerinde çalıştığımız tüm projelere "Reklamın iyisi olur , kötüsü olmaz!" ilkesini benimseyerek başlar,geliştirir ve bitiririz.

Neden Biz?

Neden Biz?

Profesyoneliz

Dinamik İşler firmanızın reklam ve yazılım anlamında ihtiyaç duyabileceği tüm ekipmanları, profesyonel bir şekilde hazırlayacak kapasitede bir ajanstır.

Neden Biz?

İyi Tasarlarız

Sektörde bizi ayrı bir noktaya taşıyan en büyük farkımız gözalıcı tasarım çizgimizdir. Grafik tasarım konusunda 3 kıta, 7 farklı ülke, yüzlerce memnun müşteri referansımızla gurur duyuyoruz.

Neden Biz?

Mükemmeliyetçiyiz

İşimize duyduğumuz bağlılık sonucu tüm çalışmalarımıza mükemmeliyetçi bir yaklaşımla başlar, geliştirir ve sonlandırırız.Profesyonel tasarım hizmetleri konusunda iyi, en iyi olana kadar durmayacağımız bu yolda referanslarımız arasında sizleri de görmekten mutluluk duyacağız.

Neden Biz?

Kaliteliyiz

Tüm çalışmalarımız sadece yurtiçi değil yurtdışı kalite standartları da düşünülerek tasarlanarak, %100 müşteri memnuniyeti garantisi baz alınarak hazırlanmaktadır.

Dinamik İşler

Hakkımızda

İşimize duyduğumuz bağlılık sonucu tüm çizgi altı ve çizgi üstü tasarım çalışmalarına mükemmeliyetçi bir yaklaşımla başlar, geliştirir ve sonlandırırız.Bu mükemmeliyetçilik bizi diğer reklam ajanslarından ayıran en önemli özelliklerin başında yer almaktadır.

Büyük bir aşkla bağlı olduğumuz işimizde daha iyi, en iyi olabilmek adına var gücümüzle ilerlediğimiz bu yolda, attığımız her adımı ortaya çıkarttığımız kaliteli çalışmalarla sağlamlaştırmaktayız.

Hayal gücümüzü şekillendirerek altına imzamızı attığımız her çalışmayı gururla sergilemekten büyük keyif almaktayız. Re-edit'i önlemek açısından yaprak site referanslarımız yayınlanmamaktadır.İletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak güncel yaprak site referans çalışmalarımızın yer aldığı portfolyo linkine ulaşabilirsiniz.
Tasarım kalitesi 100%
Teknik destek100%
Hızlı teslimat 100%
Müşteri memnuniyeti100%

Sektöre değer katan e-ticaret sistemlerimizle firmanızın satışlarını arttırmak için acele edin.

Müşteri Yorumları